Jeszcze do niedawna organizatorzy przyjęć przeważnie nie uwzględniali rozrywek dla najmłodszych uczestników w programie. Z tego powodu zaproszeni rodzice zostawiali swoje pociechy z domu lub musieli z nimi spędzać całe spotkanie. Na szczęście coraz większą popularnością cieszą się animacje czasu wolnego dla dzieci, które możesz wykorzystać na swojej imprezie! Elfima to grupa wykwalifikowanych animatorów, którzy zapewnią Ci profesjonalną pomoc na zbliżającym się wydarzeniu towarzyskim. Jesteśmy dostępni na terenie Krakowa oraz innych miast Małopolski.

Dla pracowników naszej firmy organizacja imprez dla dzieci to prawdziwa przyjemność. Każdy animator podchodzi do swojej pracy z prawdziwą pasją, zatrudniamy wyłącznie osoby z dobrym podejściem do najmłodszych. Znajdziesz u nas jedynie wykwalifikowanych specjalistów posiadających certyfikaty, które uprawniają ich do przygotowywania i prowadzenia tego typu wydarzeń. Dlatego korzystając z naszych usług, masz pewność, że zabawa będzie udana, a powierzone nam maluchy bezpieczne.

Możemy poszczycić się bardzo dużym doświadczeniem w organizacji różnego rodzaju imprez dziecięcych na terenie Krakowa i okolic. Nasi animatorzy sprawdzą się w trakcie hucznego wesela, zapewniając maluchom rozrywkę na cały wieczór. Polecamy się również na przyjęcia urodzinowe czy inne spotkania rodzinne, takie jak komunie, chrzciny itp. Przygotowujemy także animacje na potrzeby festynów miejskich, pikników na łonie natury, czy różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Staramy się żyć w zgodzie z naturą i bardzo chcemy przekazać posiadaną wiedzę najmłodszym, dlatego w naszej ofercie znajdują się warsztaty ekologiczne i zero waste. Również program " Wyprawa po kontynentach" poszerza wiedzę najmłodszych uczestników o zwierzętach, roślinach i innych kulturach. 

Dzięki rozbudowanej ofercie Elfima organizacja imprezy dla najmłodszych gości nie będzie stanowić problemu! Zajmiemy się przygotowaniem pasjonującego scenariusza zabaw, a Ty zyskasz czas na inne obowiązki. Korzystając z naszych usług, zapewnisz zaproszonym rodzicom chwilę wytchnienia. W tym czasie ich dzieci będą uczestniczyć w znakomitej i bezpiecznej zabawie z profesjonalnym animatorem. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat oferty, koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez pocztę elektroniczną.

Kontakt

Adres

Nasza oferta

- animacje dla dzieci
- niezapomniane urodziny
- animacje weselne
- imprezy firmowe, festyny, pikniki