Animator na urodziny

Niezapomniane urodziny

Przygotowujesz przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka i nie masz pomysłu na jego program? Skorzystaj z pomocy profesjonalnych animatorów czasu wolnego! Elfima to doskonały wybór dla organizatorów spotkań towarzyskich w Krakowie, w których uczestniczą najmłodsi. Dzięki naszym usługom dorośli goście nie będą musieli martwić się o dzieci, które w tym samym momencie wezmą udział w niesamowitych grach i zabawach. Z naszą pomocą każde spotkanie towarzyskie przebiegnie zgodnie z planem.

Nasz animator, który przybędzie na organizowane przez Ciebie urodziny, zapewni maluchom rozrywkę przez cały czas trwania imprezy. Staramy się, aby scenariusze zabaw przygotowywane przez nas, były dostosowane do wieku uczestników. Dzięki temu nawet przyjęcia, w których biorą udział jednocześnie nastolatki i małe dzieci nie stanowią dla nas problemu! W takiej sytuacji na urodziny proponujemy specjalne gry towarzyskie, zachęcające do zabawy wszystkich uczestników. Jednocześnie zapewniamy, że osoby prowadzące mają odpowiednie kompetencje, poświadczone certyfikatami.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta urodzinowa dla najmłodszych, zapraszamy do rezerwacji terminów z wyprzedzeniem. Potrzebujemy trochę czasu na przygotowanie wartościowego scenariusza, uwzględniającego liczbę zaproszonych dzieci, ich wiek oraz Twoje sugestie. Chętnie zorganizujemy również na dowolnym spotkaniu dorosłych z uczestnictwem najmłodszych. Mamy ogromne doświadczenie w realizacji takich zleceń na potrzeby wesel, festynów, pikników czy spotkań rodzinnych.

Urodziny dla dzieci Kraków animator

Każdy rodzic chce, aby dzień urodzin dziecka był wyjątkowy i niezapomniany. W końcu zależy im na zapewnianiu pociechom wspaniałych wspomnień, które będą z radością rozpamiętywane w przyszłości. Istnieje wiele sposobów na aranżację takiej imprezy, a jednym z nich jest wynajęcie animatora. Nasi profesjonaliści mają bogate doświadczenie w pracy z najmłodszymi i z pewnością wzorowo zrealizują powierzone im zadania. Cały plan imprezy jest wcześniej konsultowany z rodzicami. Dowiadujemy się, z jakimi dziećmi będziemy mieć do czynienia, poznajemy ich wiek, zainteresowania i upodobania. Niżej można zapoznać się z naszym standardowym pakietem urodzinowym, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby nieco go zmodyfikować lub też urozmaicić o dodatkowe atrakcje. Sam pakiet podstawowy jest jednak bardzo rozbudowany.

Zabawa z chustą i tunelem animacyjnym to świetny sposób na rozpoczęcie urodzin. Można ją wykonać w niemal każdych warunkach, a w jej trakcie wszyscy uczestnicy się integrują. Maluchy ćwiczą zwinność, spostrzegawczość i własną wyobraźnię. Kolejnym punktem imprezy jest wspólne szukanie skarbu! Zabawa sprawdza się przy dzieciach w każdym wieku - zawsze odpowiednio dopasujemy jej poziom. Maluchy pracują nad zagadkami i wspólnie docierają do ich rozwiązania.

Przewidzieliśmy również trochę czasu na rywalizację, poprzez wprowadzenie zawodów sportowych. Poszczególne konkurencje wywołują mnóstwo radości, śmiechu i podkręcają całą atmosferę. Przewidziany jest też czas na spokojniejsze rozrywki, takie jak na przykład dmuchanie baniek mydlanych i modelowanie balonów. Wszystko zostało zaplanowane tak, aby odpowiednio stymulować aktywność dzieci w trakcie dnia.

Oczywiście to tylko kilka dostępnych atrakcji - poniżej znajdują się szczegółowe informacje. Jesteśmy bardzo elastyczni i z tego powodu cały program indywidualnie dopasowujemy do maluchów i ich potrzeb. Animator dla dzieci może dojechać na urodziny organizowane w Krakowie, jednak istnieje również możliwość dotarcia poza miasto. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, zarówno telefonicznego, jak i mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Pakiet urodzinowy

2h animacji
(każda kolejna godzina 120zł)

1 profesjonalny animator
(dodatkowy animator 120zł/2h)

dojazd na terenie Krakowa gratis
(dojazd poza  Kraków 1zł/km w obie strony)

Atrakcje dla dzieci / cennik

zabawy z chustą i tunelem animacyjnym

zabawa w szukanie skarbu
(kilka konkurencji i zadań do wykonania)

konkurs "Koło fortuny", konkurs bajkowy
(pytania dostosowane do wieku i zainteresowań dzieci)

zabawy plastyczne

zawody sportowe
(skoki w workach, przeciąganie liny, talerze cyrkowe, szczudła, i wiele wiele innych konkurencji)

modelowanie baloników

Koszt animacji: 380zł

Dodatkowe atrakcje 

profesjonalne malowanie twarzy 50zł

bańki XXL 50zł

brokatowe tatuaże 50zł

wata cukrowa 100zł

slime 100zł
(zabawa sensoryczna)

zamykanie w bańce mydlanej 50zł

scenariusz tematyczny 100zł ( Ulubiona bajka / Dzień sportu / Legendy Krakowskie / Wyprawa po kontynentach / Warsztaty ekologiczne / Wyprawa w kosmos )

piniata hand made w różnych kształtach z wypełnieniem 120zł, bez wypełnienia 60zł

klocki konstrukcyjne 50zł

kilka doświadczeń do 350zł (cena zależna od ilości doświadczeń)
(m.in. wybuch wulkanu, zabawa własnoręcznie zrobionym piaskiem kinetycznym, lampa lawa, wir mleczny, itp., w cenie dodatkowa godzina na przeprowadzenie atrakcji)

Kontakt

Adres

Nasza oferta

- animacje dla dzieci
- niezapomniane urodziny
- animacje weselne
- imprezy firmowe, festyny, pikniki