Animator zabaw dla dzieci

Organizacja spotkania towarzyskiego, w którym uczestniczą małe dzieci, spędza Ci sen z powiek? Jeśli nie masz pojęcia, jakie zabawy przygotować dla najmłodszych, nasza oferta powinna Cię zainteresować! Elfima zajmuje się profesjonalną organizacją czasu wolnego dla maluchów na terenie Krakowa i okolic. Nasz animator pojawi się na przyjęciu z gotowym scenariuszem gier, które dostarczą najmłodszym uczestnikom mnóstwo radości. Jednocześnie ich rodzice zyskają chwile wytchnienia i będą mogli w całości poświęcić się celebracji w gronie dorosłych.

Program zabaw ustalany indywidualnie pod kątem wieku uczestników oraz długości przyjęcia. W naszej firmie zatrudnieni są wyłącznie doświadczeni animatorzy, którzy mają odpowiednie uprawnienia do pracy w gronie dzieci. Jednak co najważniejsze każdy członek naszej drużyny po prostu lubi spędzać czas z najmłodszymi, dlatego zawsze gwarantujemy przyjazną atmosferę. Opracowując scenariusz gier, stawiamy na kreatywność i dobrą zabawę, dzięki czemu żaden maluch nie będzie się nudzić w trakcie spotkania.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i jesteśmy gotowi na wszelkie wyzwania. Dzięki dużemu doświadczeniu każdy animator poradzi sobie z nawet najbardziej niesfornymi dziećmi. W przeszłości przygotowaliśmy scenariusze gier na potrzeby przyjęć weselnych, spotkań rodzinnych, szkolnych czy urodzinowych. Dokładamy wszelkich starań, aby program zabaw dziecięcych był atrakcyjny dla każdego malucha. Dbamy też o to, aby żaden maluch nie był wykluczony z grupy, co jest szczególnie istotne w przypadku nieśmiałych uczestników.

Staramy się żyć w zgodzie z naturą i bardzo chcemy przekazać posiadaną wiedzę najmłodszym, dlatego w naszej ofercie znajdują się warsztaty ekologiczne i zero waste. Również program " Wyprawa po kontynentach" poszerza wiedzę najmłodszych uczestników o zwierzętach, roślinach i innych kulturach. 

Zapewnij swoim pociechom niezapomnianą zabawę, bez względu na wiek! Skorzystaj z pomocy naszych animatorów, z którymi przyjęcie dla dzieci będzie zawsze udane. Sprawdź koniecznie naszą ofertę i wybierz najlepszą opcję dla siebie. Jeśli nie znalazłeś w niej odpowiedniej propozycji, to przygotujemy indywidualny program. Działamy głównie na terenie Krakowa, jednak chętnie realizujemy zlecenia w innych miejscowościach województwa małopolskiego.

Zabawy dziecięce, a animatorzy

Zaufaj doświadczonym specjalistom, którzy wiedzą jak podejść do każdego malucha. Animator zabaw dla dzieci powinien mieć określone cechy osobowości, ale przede wszystkim musi on lubić współpracę z najmłodszymi. Nasza praca daje nam mnóstwo satysfakcji i szczęścia, ponieważ zwyczajnie cieszy nas widok radości dziecka. Motywująca jest świadomość tego, że współtworzymy wspomnienia, które być może pozostaną z nim do końca życia.

Najczęściej działamy na terenie Krakowa, gdzie zapotrzebowanie na animatora zabaw dziecięcych jest bardzo duże. Zdarzają się jednak sytuacje, kiedy godzimy się na współpracę poza miastem, dlatego też zachęcamy do kontaktu osoby z całego województwa małopolskiego. Każdą osobę traktujemy indywidualnie, tak samo, jak maluchy, które trafiają pod naszą opiekę. Istnieje możliwość doboru gier i atrakcji tak, aby wszystko współgrało z rodzajem uroczystości i wiekiem jej uczestników.

Zajmujemy się starszymi dziećmi, które są nastawione na śmiech oraz zabawę, ale mamy też przewidziany sprzęt dla nieco młodszych uczestników, którzy potrzebują innego rodzaju rozrywki. W tym celu istnieje możliwość stworzenia kącika dla maluszka, gdzie lokujmy koce, namioty, basen z kulkami, poduszki, klocki i książeczki. Gwarantuje to podtrzymanie jego uwagi i skupienie na zajęciach, tak aby dorośli mogli spokojnie pobyć w swoim gronie.

Starsze dzieci mogą liczyć na całą moc różnych atrakcji. Zabawy z chustą i tunelem animacyjnym, konkurs w "koło fortuny", poszukiwanie skarbu, dmuchanie ogromnych baniek mydlanych, modelowanie balonów i wiele innych. Na życzenie możemy również zapewnić dodatkowe atrakcje, w tym brokatowe tatuaże, wata cukrowa, klocki konstrukcyjne, mega twister itd. Jak widać, mamy wiele różnych opcji organizacji imprezy, które na pewno nie dopuszczą do nudy i zapewnią dobry nastrój wśród uczestników. Gorąco zachęcamy do kontaktu, zarówno mailowego, jak i telefonicznego. Odpowiemy na wszystkie pytania i postaramy się wypracować najlepsze rozwiązania. Warto sprawdzić udostępniane w galerii zdjęcia, gdzie widać naszych animatorów zabaw w akcji!

Kontakt

Adres

Nasza oferta

- animacje dla dzieci
- niezapomniane urodziny
- animacje weselne
- imprezy firmowe, festyny, pikniki