Organizujesz przyjęcie dziecięce w Krakowie, jednak nie masz pojęcia, jak zapewnić rozrywkę dla jego uczestników? Elfima chętnie przyjdzie Ci z pomocą! Jesteśmy grupą profesjonalnych animatorów, dla których praca z maluchami to prawdziwa pasja. Zawsze mamy głowę pełną pomysłów na ciekawe scenariusze zabaw, dzięki czemu na długo pozostają one w pamięci wszystkich uczestników. Program każdej imprezy ustalamy indywidualnie, biorąc pod uwagę czas jej trwania oraz wiek dzieci.

W naszej drużynie nie ma osób przypadkowych. Każdy animator posiada odpowiednie certyfikaty, uprawniające go do prowadzenia gier i zabaw w gronie najmłodszych. Wszyscy pracownicy Elfima uwielbiają spędzać czas z dziećmi, wyróżnia ich także duża cierpliwość, przez co poradzą sobie w każdej sytuacji. Dysponują również dużym doświadczeniem, dzięki czemu szybko zaradzą niespodziewanym przeszkodom w czasie przyjęcia. To wszystko sprawia, że na organizowanych przez nas wydarzeniach zawsze panuje przyjazna atmosfera.

Organizowane przez nas zabawy nie mają na celu jedynie wypełnienia czasu pomiędzy posiłkami. Przygotowane przez animatorów scenariusze kładą duży nacisk na rozwój kreatywności wśród uczestników. Staramy się, aby program był dla nich zawsze stymulujący, a także dostosowany do wieku każdego dziecka. Jednocześnie dbamy o to, aby żadna gra nie stanowiła zagrożenia dla najmłodszych, przez całe przyjęcie czuwamy nad ich bezpieczeństwem. Zapewniamy też, że żaden maluch nie poczuje się wykluczony z zabawy. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że bardziej nieśmiałe dzieci muszą zostać do niej odpowiednio zachęcone.

Zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz poznać jej szczegóły? Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Chętnie udzielimy odpowiedzi na dodatkowe pytania. Nasi animatorzy przyjadą nie tylko na przyjęcia dziecięce, ale też wiele innych okazji! Mamy doświadczenie w pracy na weselach, urodzinach i wielu innych. Oferta dostępna jest nie tylko na terenie Krakowa, ale całego województwa małopolskiego.

Przyjęcie dziecięce, a animator

Elfima to moc kreatywnych i ciekawych zabaw! Zdajemy sobie sprawę z tego, jakie cechy powinien posiadać doskonały animator i czego oczekują od nas zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Z dumą możemy przyznać, że w naszym zespole znajdują się wyłącznie profesjonaliści, którzy wiedzą jak odpowiednio podejść do maluchów i reagować w różnych sytuacjach. Zapewniamy najmłodszym dużo uwagi i troski, aby wszyscy czuli się komfortowo i bezpiecznie.

Dzieci mają różne charaktery, temperamenty, zainteresowania i upodobania. Jedne są bardziej wycofane i ciche, inne chcą być w centrum uwagi i potrzebują nieustannej atencji. Doskonale wiemy, jak się do nich dopasować. Poszczególne zabawy mają na celu odpowiednio zintegrować wszystkich uczestników i dać im szansę na wykazanie się. Nasz animator dociera na przyjęcia dziecięce na terenie Krakowa i okolic. Najczęściej zabawy zaczynamy od użycia chusty i tunelu animacyjnego, co doskonale integruje najmłodszych, wpływa na koordynację ruchów, zwinność i pobudza wyobraźnię. Inną lubianą rozrywką jest poszukiwanie skarbów, gdzie zasady gry są dopasowywane do otoczenia i wieku. Animator wspólnie z maluchami dociera do poszukiwanego celu. Przewidziane są również rywalizacje sportowe i nieco spokojniejsze atrakcje, jak chociażby tworzenie baniek mydlanych i rzeźb z balonów.

Na specjalne życzenie istnieje możliwość dorzucenia do standardowego pakietu dodatkowych atrakcji, w tym m.in. malowanie twarzy, brokatowe tatuaże, wata cukrowa, czy też przeprowadzanie doświadczeń naukowych. Jesteśmy pewni, że każdy rodzić może zaplanować z nami idealny dzień dla swojego dziecka. Dysponujemy zróżnicowanym i bezpiecznym sprzętem, który pozwala nam realizować najróżniejsze zabawy. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć na naszej stronie, gdzie przedstawione zostały wspomnienia z niektórych wydarzeń. Można tam zobaczyć, jak wiele energii wkładamy w naszą pracę. Dbamy o akcesoria, aby były kolorowe i przyjazne dla najmłodszych. Potrafimy odpowiednio podejść do malucha i nawiązać z nim kontakt. Nasi animatorzy są uwielbiani przez dzieci!

Kontakt

Adres

Nasza oferta

- animacje dla dzieci
- niezapomniane urodziny
- animacje weselne
- imprezy firmowe, festyny, pikniki