Wyjątkowe animacje

Wyjątkowe animacje

Niezapomniane przeżycia w bajkowym świecie stworzonym przez zespół animatorów!
Na urodziny i wesela

Na urodziny i wesela

Niezapomniane urodziny, animacje weselne, festyny, imprezy firmowe oraz pikniki!
1 2
animator zabaw Kraków

Profesjonalny zespół animatorów

Jeśli poszukujesz animatora zabaw dla dzieci na wesele oferta Elfimy to strzał w dziesiątkę.
 

Niezapomniane urodzinyKraków

Niezapomniane
urodziny

Pełna oferta  przyjęć urodzinowych dla dzieci, poprzedzonych wywiadem rodzinnym.
 

animacje kraków

Mnóstwo rekwizytów i materiałów

Opracowane scenariusze imprez z rozmaitymi rekwozytami dla dzieci w każdym wieku.
 

Animator dla dzieci Kraków 

Spotkania rodzinne, w których uczestniczą małe dzieci, powinny być odpowiednio zaplanowane. Maluchy preferują zupełnie inne aktywności niż dorośli, dlatego często są znudzone standardowym programem imprezy. Na szczęście z pomocą profesjonalnych animatorów z naszej firmy każdy uczestnik spotkania będzie miał zapewnioną niezapomnianą zabawę, bez względu na wiek! Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy mieszkańców Krakowa i Małopolski. Mamy duże doświadczenie w animacjach na potrzeby wesela, przyjęcia dla najmłodszych, imprez urodzinowych i wielu innych.

Każdy animator współpracujący z naszą firmą może pochwalić się nie tylko dużą wiedzą i doświadczeniem w swojej pracy, ale przede wszystkim odpowiednim podejściem do maluchów. Przed przyjęciem przygotowujemy rozbudowane scenariusze zabawy, uwzględniające wiek wszystkich zaproszonych dzieci. Nasze usługi polecamy zwłaszcza na wesele. Z wieloletniego doświadczenia wiemy, że na tego typu przyjęciach zapewnienie rozrywki dla najmłodszych jest szczególnie kłopotliwe dla wodzirejów, mających wprawę głównie w zabawianiu dorosłych. Animacje prowadzone przez naszych pracowników gwarantują maluchom rozrywkę przez wiele godzin, przez co ich rodzice będą mogli spędzić ten czas na zabawie w gronie dorosłych.

animator dla dzieci na wesele kraków

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy, która dostępna jest na stronie. Rezerwacje terminów możliwe są drogą telefoniczną lub mailową. W razie dodatkowych pytań prosimy o skorzystanie z kwestionariusza kontaktowego, odpowiemy w możliwie krótkim czasie.

Animacje dla dzieci Kraków

Jesteśmy grupą profesjonalistów z powołania, którzy uwielbiają pracę z najmłodszymi i wiedzą jak odpowiednio do nich podejść. Nieustannie poszerzamy nasze kompetencje, poprzez naukę i szkolenia, poszukujemy nowych pomysłów na zabawę tak, aby nasza oferta była zawsze atrakcyjna. Obsługujemy imprezy z udziałem dzieci na terenie Krakowa, jednak istnieje również możliwość dojazdu do innej miejscowości, co jest ustalane indywidualnie.

W Elfima pracuje doświadczony animator na wesele, urodziny, festyny i pikniki. Bardzo zależy nam na ciągłym udoskonalaniu oferty tak, aby animacje dla dzieci były ciekawe, zabawne i kreatywne. Do wszystkich takich wydarzeń podchodzimy w pełni indywidualnie. W pierwszej kolejności ustalamy wiek maluchów, ich ilość, charakter i zainteresowania. Następnie wspólnie dopracowujemy program animacji. Do każdego typu imprezy przygotowaliśmy pakiet określonych gier i atrakcji, jednak istnieje możliwość jego modyfikowania i wzbogacania.

Nasza kreatywność nie ma granic! Proponujemy maluchom między innymi zabawy z chustą i tunelem animacyjnym, szukanie skarbu, konkurs "koło fortuny", bańki XXL, modelowanie balonów i wiele innych. Na specjalne życzenie możemy przygotować dodatkowe atrakcje jak przykładowo malowanie twarzy, brokatowe tatuaże, zamykanie w bańce mydlanej i mega twister. Jak widać, z naszymi animatorami dzieciaki na pewno nie będą się nudzić, a wspólna rozrywka będzie pięknym wspomnieniem, które na długo pozostanie w pamięci.

Oprócz imprez rodzinnych i firmowych obsługujemy również wydarzenia dedykowane najmłodszym. Z nami dzień dziecka, urodziny, szkolne festiwale będą dodatkowo uświetnione. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć, gdzie można zobaczyć naszych animatorów przy pracy. Dysponujemy świetnym sprzętem, który umożliwia nam zorganizowanie wyjątkowych spotkań, cieszących się ogromnych zainteresowaniem najmłodszych. To między innymi piniaty, farbki, kolorowanki, bańki mydlane, wata cukrowa i wiele innych akcesoriów, dzięki którym dziecko nigdy się nie nudzi.

Kontakt

Adres

Nasza oferta

- animacje dla dzieci
- niezapomniane urodziny
- animacje weselne
- imprezy firmowe, festyny, pikniki